KOCH CHEMIE Ceramic Allround C0.01 – powłoka ceramiczna

749,00 

Brak w magazynie

Powiadom mnie o dostępności tego produktu.

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199 zł

  • 14 dni na zwrot
  • Próbki i gratisy do zamówień powyżej 299 zł
  • Płatności odroczone do 30 dni (PayPo)
Bezpieczne zakupy online

Ceramic Allround C0.01 to powłoka ceramiczna stosowana na wielu typach powierzchni w celu ich długotrwałej ochrony. Bardzo cienka warstwa ochronna na skutek reakcji chemicznej łączy się na stałe z powierzchnią. Czynnikiem wyzwalającym tę reakcję chemiczną jest wilgotność powietrza. Całkowite utwardzenie następuje po ok. dziewięciu dniach. Ceramic Allround C0.01 tworzy powierzchnię o silnych właściwościach hydrofobowych, która w kontakcie z cieczami cechuje się bardzo dobrym efektem perlenia. Dzięki właściwości łatwego czyszczenia można optymalnie ręcznie czyścić zabezpieczoną powierzchnię – łatwo i w sposób przyjazny dla materiału. Uzyskany połysk utrzymuje się również po zastosowaniu kwaśnych i zasadowych środków czyszczących. Dzięki takim właściwościom utwardzona powłoka ceramiczna chroni lakier przed czynnikami środowiskowymi, jak np. promieniowaniem UV, solą drogową, ptasimi odchodami oraz rdzą nalotową, redukując szkody mechaniczne i znacznie przyczyniając się do utrzymania lub zwiększenia wartości pojazdu.

Informacje dodatkowe

Kosmetyki samochodowe

Sposób użycia

– W celu nałożenia środka należy założyć na aplikator chusteczkę do aplikacji.
– Całą powierzchnię chusteczki do aplikacji nawilżyć środkiem Ceramic Allround C0.01 i szybko rozprowadzić go na lakierze.
– Musi być widoczna warstwa płynu o zwartej strukturze.
– Po nałożeniu „dwa razy na krzyż” (w dwóch liniach pionowych i dwóch liniach poziomych) odczekać 1-2 minut do przewietrzenia produktu, a następnie natychmiast wypolerować powierzchnię dołączoną ścierką z mikrofibry.
– Najpierw zebrać nadmiar środka, po czym świeżą stroną ścierki polerować bez nacisku, ruchami okrężnymi od wewnątrz do zewnątrz.
– Za pomocą lampy inspekcyjnej sprawdzić, czy uzyskana powierzchnia jest wolna od smug.

Uwagi:

– Przed użyciem należy przeczytać ostrzeżenia o zagrożeniach znajdujące się na pojemniku lub opakowaniu produktu, a następnie podjąć odpowiednie środki bezpieczeństwa.
– Środek Ceramic Allround C0.01 reaguje z wilgocią z powietrza. Z tego powodu przy otwartej butelce na krawędziach mogą tworzyć się kryształy. Jeśli kryształy dostaną się na chusteczkę do nakładania, powlekana powierzchnia zostanie porysowana. Dlatego należy wytrzeć kryształy ścierką przed nasączeniem produktem chusteczki do aplikacji.
– Jeśli nakładanie środka Ceramic Allround C0.01 przebiega „opornie”, w takim wypadku użyto za mało materiału i należy ponownie nałożyć materiał.
– W przypadku nakładania podwójnej powłoki należy po pierwszej warstwie zachować czas schnięcia – ok. 25 minut.
– Powłoka jest odporna na czynniki atmosferyczne po upływie 18–24 godzin. Pierwsze mycie pojazdu można wykonać najwcześniej po dziewięciu dniach, ponieważ dopiero wtedy powłoka jest całkowicie utwardzona.
– Pomimo tego w trakcie pierwszych dziewięciu dni należy jak najszybciej i przy zachowaniu ostrożności usuwać ptasie odchody i resztki insektów. Należy unikać stosowania środków do czyszczenia o wartości pH poniżej 5 lub powyżej 12.

Pielęgnacja powierzchni pokrytej Ceramic Allround C0.01:

– Aby jak najdłużej zachować wysoki połysk powłoki ceramicznej, zalecane jest mycie ręczne. Do czyszczenia preparatem zasadowym używać środka Green Star (rozcieńczonego w stosunku 1:10).
– Do mycia neutralnego stosować środek Gentle Snow Foam.
– Profesjonalna dalsza pielęgnacja pozwala zachować powłokę ceramiczną i minimalizuje plamy od wody. Dlatego zalecamy, aby po umyciu pojazdu stosować środek ProtectorWax (rozcieńczony w stosunku 1:100) jako wosk na mokro lub środek Hand Wax W0.01 jako woskową powłokę zabezpieczającą. Szczegółowe wskazówki na temat sposobu stosowania można znaleźć w informacjach o produkcie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCH CHEMIE Ceramic Allround C0.01 – powłoka ceramiczna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *