ULTRACOAT Premium Bond 9H – powłoka ceramiczna 50ml

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199 zł

  • 14 dni na zwrot
  • Próbki i gratisy do zamówień powyżej 299 zł
  • Płatności odroczone do 30 dni (PayPo)
Bezpieczne zakupy online

Produkt sprzedawany wyłącznie po uzyskaniu akredytacji marki UltraCoat.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 737 888 332 lub mailowego: sklep@detailingstuff.pl

 

Premium Bond 9H to najbardziej zaawansowana powłoka ceramiczna w ofercie Ultracoat. Służy do zabezpieczenia niemal każdej powierzchni gładkiej, dlatego znajduje zastosowanie nie tylko podczas prac z samochodami, ale również przy ochronie elementów łodzi i samolotów.

Po aplikacji, preparat głęboko penetruje strukturę powierzchni, wypełnia mikropory i utwardza się, przyjmując postać powłoki ceramicznej. Premium Bond 9H łączy się z lakierem na zasadzie wiązań kowalencyjnych, co oznacza nie tylko stworzenie zewnętrznej warstwy ochronnej, ale przede wszystkim permanentne połączenie ze strukturą lakieru.

Tak zaprojektowana osłona, skutecznie chroni powierzchnię przed promieniowaniem UV i oksydacją, co pozwala zachować idealny połysk lakieru i uniknąć jego odbarwień czy wyblaknięć. Powłoka ma silną odporność chemiczną i pozwala zdecydowanie łatwiej usuwać trudne zanieczyszczenia, jak ptasie odchody czy pozostałości owadów i sól drogową w okresie zimowym.

Co ważne dla profesjonalistów, preparat zaprojektowaliśmy tak, aby jego aplikacja była komfortowa nawet w bardzo wymagających warunkach, bez ściśle kontrolowanej temperatury czy wilgotności. Ponadto, odpowiednio wysoka zawartość składników aktywnych w produkcie zapewnia jego najwyższą wydajność.

Użytkownicy aut zabezpieczonych Premium Bond 9H mają gwarancję doskonałego połysku i głębi koloru lakieru przez lata od aplikacji. Produkt pozwala zachować naturalne piękno i elegancję na długo po opuszczeniu studia detailingowego. Właśnie dlatego tak ważne jest, by zadbać o odpowiednią ochronę tuż po zakupie nowego auta.

Najwyższy poziom właściwości hydrofobowych zadowoli użytkowników, którzy samodzielnie dbają o regularną pielęgnację. Po utwardzeniu, Premium Bond 9H tworzy sieć nanocząsteczek skutecznie odpychających zabrudzenia oraz wodę. Ten niezwykle widowiskowy efekt ma zastosowanie nie tylko wizualne, ale przede wszystkim praktyczne – codzienna pielęgnacja auta zabezpieczonego naszą powłoką jest szybka i dziecinnie prosta.

Premium Bond 9H w połączeniu z odpowiednią konserwacją pozwoli cieszyć się doskonałym wyglądem Twojego auta przez lata od jego aplikacji, znacząco ułatwi codzienną pielęgnację oraz pozwali utrzymać wysoką wartość samochodu.

Ze względu na bardzo dużą trudność usunięcia powłoki z zabezpieczonej powierzchni powłoka dostępna jest tylko do użytku profesjonalnego i po uzyskaniu certyfikacji.

Informacje dodatkowe

pa_marka

605

Pojemność

50ml

Sposób użycia

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ULTRACOAT Premium Bond 9H – powłoka ceramiczna 50ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *